Playstation Oyunları

KONYA PLAYSTATİON KİRALAMA

Playstation Oyunları | PS3 – PS4

PlayStation oyunları, ilk olarak Sony firması tarafından Kuzey Amerika'da üretilerek piyasaya sürülmüş ve kısa sürede ün kazanmış bir konsol oyunudur.

Piyasaya sürülmesinin ardından PlayStation Oyunları, oyunseverlerin beklenti ve isteklerini karşılayarak bünyesinde birçok özelliği geliştirilmiş ve oyun kullanıcılarının beğenisine sunarak ilerlemiştir.

Oyun sektöründe yepyeni bir sayfa olan PlayStation Oyunları seri ürünleri, piyasaya sürülmüş olan tüm serileri ile oyun severlerin heyecanlı bekleyişine neden olmuştur.

Oyunseverler için artık bir demirbaş haline gelen PlayStation Oyunları 1994 yılında PlayStation1 ile yolculuğuna devam ederken popüler olması sebebiyle 2000 yılında PlayStation 2, 2016 yılında PlayStation 3 2013 yılında eski PlayStation 4 oyun konsolu çıkartarak güncelleme yapmıştır.

PS 4 oyunları, PlayStation 4 Pro oyunları üst düzey oyun deneyimleriyle oyunseverler tarafından cezbedici bulunmuştur.

PlayStation 4 Pro oyunlarında ;4K görüntü özelliği ve AMD Jaguar desteğiyle PlayStation 5 arasında bir model olarak oyun severlerin dikkatini çekti.

HDR özelliği bulunan PS4 oyunları; canlı görselleri desteklemesi ve ince tasarım yapısı ile oyunseverlerin satın aldığı öncü seri olmayı başarmıştır.

PlayStation 4 oyunları, konsolu 500 GB depolama alanı ile 1 TB depolama imkanı bulunması dikkat çekerken, bu özelliği PS5 oyun konsolunda daha da artacağı tahmin ediliyor.

PlayStation 4'e bakıldığında; PlayStation 3'de önemli ölçüde daha fazla grafik beygir gücüne sahipken, daha büyük sabit diske ve yerleşik oyun devresine de sahip. Fakat PS4'de mevcut olan oyun kitaplığı ne yazık ki PS3 konsolundan daha küçük.

Hareket algılama kamerası ve bunun yanına dokunmatik yüzeyle denetleyiciye sahip olması sebebiyle tercih edilen PS4'ler; ayrıca PS3'lere göre daha fazla CPU ya sahiptir.

PS4'ler bu kadar yoğun İlgiye sahipken; yakın zamanda çıkaracağı PS5 için iş ilanı paylaşımında bulundu.

Bu iş ilanı paylaşımı ile yakın zamanda PS5 oyunları serisinin çıkacağı öngörülüyor.PlayStation 5 hakkında güncel haberler bekleyen oyun severler, PlayStation 5 içinde çevrimiçi modu olacağını tahmin ederek sabırsızlıkla yeni versiyonun çıkmasını bekliyor. PS5 oyunları konsolunda hikayelerden oluşan görevlerini yer alacağı Sony tarafından ön haber olarak sunuldu.