Playstation 4 Kiralama

KONYA PLAYSTATİON KİRALAMA

Playstation 4 Kiralama

Evde eğlenceli vakit geçirmenin en güzel yanlarından birisi de playstation oyunları ile vakit geçirmektir. Özellikle son yıllarda evde geçirilen zamanın fazlalaşması aile üyeleri ile oyun oynamak için oldukça güzel bir fırsat olarak değerlendirilmeye başlandı. Birçok kişi playstation 4 kiralama hizmeti alarak hem keyifli zaman geçiriyor hem de boş vakitleri daha eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkânı buluyor.

Zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen kişilerin sıklıkla yararlandığı playstation 4 kiralama Konya hizmetleri birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Sevdiğiniz kişilerle güzel zaman geçirmek isterseniz bu cihazlardan en az 24 saatlik olmak üzere kiralama yapabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde cihaz kiralama imkânı bulunması da kullanıcıya sunulan fırsatlardan biridir.

İçerisinde birçok farklı oyunun bulunduğu ps cihazları en yeni model ürünlerdir. Sizlere tamamen güncel ve lisanslı oyunlar sunulması da önemli avantajlardandır. Güvenilir ve hızlı bir şekilde verilen playstation kiralama hizmetlerinde en çok dikkat edilen konu ise kiralama şartları ve sunulan oyunların çeşitleridir. Konya ps4 kiralama hizmeti almak isterseniz bu alanda profesyonel ve kurumsal hizmet veren firmaları tercih etmeniz son derece önemlidir.

Ps4 Kiralama Konya

Playstation 4 ile Kiralanabilecek Oyunlar

Playstation 4 kiralama hizmeti kullanıcıya birçok ayrıcalığı birlikte sunmaktadır. Kiraladığınız ps cihazları içerisinde beklentilerinize yanıt verecek şekilde birçok farklı kategoride oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar içerisinde sıklıkla karşılaşabilecekleriniz şunlardır:

Gibi en popüler oyunları oynama şansı elde edebilirsiniz. Her oyun farklı kullanıcı zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bir cihaz kiralayarak evinizde ki herkesin hoşuna gidecek tarzda oyun oynama imkanı elde etmesini sağlayabilirsiniz. Konya pes 4 kiralama hizmeti hem uygun fiyatları ile hem de servis hizmetiyle son derece ilgi çeken alanlardan biridir.

PES 21 / PES 20 / PES 19 / FIFA 21 / FIFA 20 / FIFA 19 / NBA 2K20 / NBA 2K19 / UFC 3 / UFC / MORTAL KOMBAT XL / STREET FIGHTER V / RED DEAD REDEMPTION 2 / UNCHARTED THE NATHAN DRAKE COLLECTION / THE LAST OF US REMESTARED / CALL OF DUTY BALCK OPS 3 / TITANFALL 2 / BATTLEFIELD 1-3-4-5 / SUBNAUTICA / PLANT VS. ZOMBIES / GOD OF WAR 3 / MARVELS SPIDER-MAN / NEED FOR SPEED HEAT / NEED FOR SPEED PAYBACK / NEED FOR SPEED RIVALS / ONRUSH / RISE OF THE TOMB RIEDER / FAR CRY ANIMAL / HITMAN / CALL OF DUTY MODERN WARFARE / CALL OF DUTY WWII / WRC 5- 6-7 / F1-2020

Playstation 4 Kiralama Avantajları

Kullanıcılar playstation 4 kiralama hizmeti aldıklarında tek bir cihaz içerisinde 10 tane oyun ile karşılaşırlar. Bu oyunları kiralama işlemi sırasında değiştirebilme avantajı vardır. Favori oyunlarınız var ise bu oyunları da mutlaka listeye dâhil ettirebilirsiniz. Ps4 kiralama Konya hizmeti sırasında en az 24 saatlik kiralama hizmeti alınabilmektedir. Bu süreden daha fazla kiralama yapabiliyor olsanız da azını kiralama şansı yoktur.

Kiralanan her oyun güncel ve lisanslı oyunlardır. Bu da oyun kalitesini yükselten avantajlar arasındadır. Konya Bosna playstation kiralama hizmeti sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler kaliteli oyun oynama keyfini en iyi şekilde yaşama imkânı buluyor. Tek başınıza, arkadaşlarınızla ya da ailenizle keyifli bir zaman geçirmek isterseniz playstation 4 kiralama hizmeti alabilir ve son derece dolu dolu vakit geçirebilirsiniz.

Bu hizmeti tercih etmenizin en önemli avantajı da kiralama sonrasında cihazların bizzat profesyoneller tarafından kurulmasıdır. Dilediğiniz süre kadar ps kiralama avantajınız da vardır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak bu cihazları kiralama şansı elde edebilirsiniz. Firmamız sizlere playstation 4 kiralama hizmeti konusunda en iyi ayrıcalıkları sunmaktadır. Tüm cihazların internete bağlanabilme olanağının bulunması oyun dışı vakitlerde internete bağlanabilme imkanı da sunmaktadır. Dilerseniz müzik dinleyebilir dilerseniz çeşitli videolar izleyebilirsiniz. Yeni nesil ps cihazları ile vakit geçirmek sanıldığından çok daha kolay oluyor.

Ps4 Kiralama Konya

Playstation 4 Kiralama Hizmeti Fiyatları

Konya playstation kiralama arayışında olan kişiler için Konya Selçuklu ilçesinin Bosna Hersek Mahallesi’nde bulunan firmamız sizlere en güncel oyunların yer aldığı cihazları sunuyor. Playstation 4 kiralama sırasında birtakım firma şartları bulunmaktadır. Oyun kiralama aşaması sonrasında cihazlar evinize teknik personeller tarafından kurulmaktadır. Kiralama süresi tamamladıktan sonra ise cihazların evinizden teslim alınması yine firmamızın hizmeti olarak gerçekleştirilmektedir.

Kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılayan oyun cihazlarımız ek hizmetler eşliğinde kiralanabilmektedir. Playstation 4 kiralama Konya hizmetimiz sırasında olası bir arıza durumu meydana gelirse mutlaka anlık olarak müdahale ediyor ve sizin oyun zevkinden uzun süre mahrum bırakmıyoruz.

Konya playstation kiralama fiyatları kiralama süresine göre değişmektedir. Kiralama işlemleri en az bir günlük olarak verilmektedir. Fiyatlar da bu süreç üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak sektörde ki en ulaşılabilir playstation 4 kiralama hizmeti veren firma olarak sizlere yüksek avantajlar sunmaya gayret gösteriyoruz.